Kapitan z nowym kontraktem

Data publikacji: 2019-05-27, autor: Maciej Kaliciński

Ostatnim zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z BBTS Bielsko-Biała został Jarosław Macionczyk. Dla kapitana bielskiej drużyny będzie to trzeci sezon z rzędu spędzony pod Dębowcem.

 

Cieszymy się, że Jarek zostaje z nami. Jest to bardzo wartościowy zawodnik, który wiele daje z siebie nie tylko na boisku, ale także i poza nim. Wielokrotnie udowadniał, że BBTS Bielsko-Biała znajduje się w jego sercu na szczególnym miejscu. W nowym sezonie będzie bardzo ważnym ogniwem zbudowanej drużyny - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS Bielsko-Biała.

 

 

W poprzednich rozgrywkach Jarosław Macionczyk wystąpił w 30 meczach, w których zdobył łącznie 62 punkty (30 blokiem, 18 zagrywką). Jestem pełen optymizmu przed nowym sezonem, cieszę się, że będę miał okazję wziąć udział w planie powrotu BBTS do Plusligi. Wierzę, że wspólnie z pozostałymi siatkarzami będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Skład zespołu wygląda obiecująco i jestem przekonany, że sprawimy wiele radości naszym kibicom. Do zobaczenia we wrześniu! - komentuje Jarosław Macionczyk, rozgrywający BBTS.

 

 

Umowa została podpisana na przyszły sezon z opcją przedłużenia na kolejny. Przypomnijmy, że oprócz Jarosława Macionczyka klub zawarł nowe kontrakty z następującymi zawodnikami: Oleg Krikun, Bartosz Cedzyński, Kajetan Marek, Tomasz Piotorwski, Klaudiusz Englart, Bartłomiej Dorosz. Ważną umowę miał Bartłomiej Oniszk, w najbliższym czasie przedstawimy siatkarzy, którzy wzmocnili nasz skład na sezon 2019/2020.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony