Kacper Popik w BBTS!

Data publikacji: 2019-05-28, autor: Maciej Kaliciński

Za rozegranie w dwóch kolejnych sezonach będzie odpowiadać Kacper Popik. Dla 26-latka będzie to druga okazja do reprezentowania barw BBTS Bielsko-Biała.

 

 

Kacper Popik urodził się 19 października 1992 roku w Bielsku-Białej. W przeszłości występował w takich zespołach jak Norwid Częstochowa, BBTS Bielsko-Biała (2011/2012), MCKiS Jaworzno, UMKS Kęczanin Kęty, KPS Siedlce. W 2017 roku do spółki z Jarosławem Macionczykiem wprowadził do siatkarskiej ekstraklasy Aluron Virtu Wartę Zawiercie. Po dwóch sezonach przeniósł się do Kluczborka, z którym przegrał rywalizację play-out z Tauronem AZS Częstochowa. Bardzo liczymy na Kacpra, znamy jego umiejętności i wiemy, że będzie ważną częścią naszego zespołu. Podpisaliśmy dwuletni kontrakt z opcją dalszego przedłużenia - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS Bielsko-Biała. Cieszę się, że wracam do rodzinnego miasta. Mam nadzieję, że osiągniemy bardzo dobry wynik w tym sezonie i wszyscy kibice będą zadowoleni - mówi nowy zawodnik BBTS.

 

 

W poprzednim sezonie Kacper Popik występował w drużynie beniaminka rozgrywek - UKS Mickiewicz Kluczbork - do której dołączył już w trakcie sezonu. Wystąpił w 22 meczach, w których zdobył 57 punktów - 19 zagrywką, 16 blokiem. W sezonie 2019/2020 siatkarz będzie grał z numerem 19 na koszulce. Witamy w zespole!

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony