Michał Żuk w BBTS!

Data publikacji: 2019-05-31, autor: Maciej Kaliciński

Kolejnym zawodnikiem występującym na pozycji przyjmującego będzie doświadczony Michał Żuk, który po trzech sezonach w barwach Aluronu Virtu Warty Zawiercie przenosi się na co najmniej dwa najbliższe lata pod Dębowiec.

 

Michał Żuk urodził się 4 lipca 1985 roku w Sosnowcu. W przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak Stal Nysa, Cuprum Lubin, KP Płomień Sosnowiec, AZS Częstochowa, MKS Banimex Będzin. Przez ostatnie trzy sezony grał w zespole Aluron Virtu Warta Zawiercie, z którym w 2017 roku razem z Jarkiem Macionczykiem i Kacprem Popikiem awansował do Plusligi. Łącznie w swojej karierze w Pluslidze rozegrał 8 sezonów, rozgrywając w tym czasie 179 meczów, w których zdobył 820 punktów. Michał był jednym z pierwszych naszych celów transferowych.Bardzo się cieszymy, że przyjął naszą ofertę, gdyż znamy jego nieprzeciętne umiejętności i wierzymy, że będzie stanowił o sile naszej drużyny w najbliższych dwóch sezonach. - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS Bielsko-Biała.

Michał Żuk mierzy 196 cm wzrostu, dysponuje zasięgiem w ataku na poziomie 340cm, będzie występował z numerem 5 na koszulce.

 

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony