Astar dalej gra z nami

Data publikacji: 2019-07-18

Miło nam poinformować o kontynuowaniu współpracy z firmą Astar Bielsko-Biała. Bielskie przedsiębiorstwo otrzyma tytuł Złotego Partnera i Sponsora Technicznego.

 

Jednym z najistotniejszych aspektów sportu zawodowego jest zdrowie zawodników. W kolejnym sezonie będziemy kontynuować współpracę z firmą Astar, która wyposaży gabinet klubowego fizjoterapeuty w profesjonalny sprzęt do rehabilitacji. Dzięki temu, że mam dostęp do tak zaawansowanego technicznie sprzętu, jestem w stanie szybciej leczyć urazy siatkarzy. Jest to bardzo ważne gdyż przez to zawodnicy wracają szybciej do treningu, na czym z kolei korzysta cała drużyna. Mając tak bogato wyposażony gabinet jestem przygotowany na duże obciążenia związane z nadchodzącym sezonem, natomiast zawodnicy mogą czuć się bezpieczniej - mówi Radosław Krowiak, fizjoterapeuta BBTS Bielsko-Biała.

 

Firma Astar jest cenionym w Polsce i na świecie producentem sprzętu do fizykoterapii i rehabilitacji.
Od 1995 roku kiedy miało miejsce założenie firmy, produkty ewoluowały do obecnej postaci. Astar oferuje urządzenia do elektroterapii, terapii ultradźwiękowej, laseroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, terapii podciśnieniowej i fali uderzeniowej. Więcej o firmie przeczytacie tutaj: https://www.astar.pl

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony