Hotel ibis Styles Partnerem BBTS!

Data publikacji: 2019-08-01

Dzięki podpisanej umowie Hotel ibis Styles stanie się miejscem, w którym będziemy mogli organizować okolicznościowe spotkania z udziałem naszych Sponsorów i Partnerów oraz drużyny. Przed pierwszym meczem zaprosimy tam także dziennikarzy na oficjalną konferencję prasową.

 

 

Bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z tak uznaną marką branży hotelowej i gastronomicznej. Stale poszerzamy grono firm, z którymi łączą nas wspólne plany biznesowe. W Hotelu ibis Styles będziemy chcieli zorganizować spotkanie noworoczne oraz oficjalne zakończenie sezonu. To doskonałe miejsce, w którym będziemy mogli podjąć naszych zaproszonych gości - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS S.A.

 

 

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała*** leży u podnóża Beskidów, w odległości ok. 3 km od głównego dworca kolejowego i dworca autobusowego. Doskonała lokalizacja hotelu przy drodze łączącej Katowice z Żywcem oraz w niewielkiej odległości od obwodnicy Bielska-Białej gwarantuje łatwy dojazd i wygodne podróżowanie po regionie w celach służbowych bądź turystycznych.

 

Więcej o Hotelu przeczytacie na stronie www. Zachęcamy także do śledzenia aktywności naszego nowego Partnera w mediach społecznościowych na Facebook'u oraz Instagramie

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony