Sempre sponsorem BBTS

Data publikacji: 2019-10-21, autor: Maciej Kaliciński

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów naszego klubu powróciła bielska firma Sempre Farby. Cieszymy się, że Zarząd firmy Sempre ponownie zaufał naszej spółce. To kolejny z lokalnych podmiotów, które zainteresowaliśmy naszą ofertą sponsoringową - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS S.A.

 

BBTS bardzo zabiegał o wsparcie z naszej strony, znamy cele zespołu i chcemy wesprzeć ich realizację swoim zaangażowaniem sponsoringowym. Wśród naszych pracowników jest spore grono kibiców siatkówki, radość z zawarcia porozumienia jest zatem podwójna - dodaje Zarząd Sempre Farby Sp. z o.o.

 

Sempre Farby jest polskim producentem materiałów dla budownictwa, działającym na rynku od 2004 roku. Wytwarza tynki cienkowarstwowe, farby elewacyjne i wewnętrzne, kompletne systemy ociepleń oraz materiały do renowacji obiektów zabytkowych. Bogata oferta firmy to ponad 100 produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych ceniących wysoką jakość.

Siedziba firmy wraz ze sklepem firmowym mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Generała Kustronia 60. Warto też odwiedzić stronę firmową www.semprefarby.pl

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony