BBTS w ćwierćfinale

Data publikacji: 2019-11-27, autor: Maciej Kaliciński

W środowym meczu 3. rundy Pucharu Polski bielszczanie pewnie pokonali zespół Exact Systems Norwid Częstochowa i awansowali do ćwierćfinału rozgrywek. MVP meczu został kapitan BBTS, Sergiej Kapelus.

 

BBTS Bielsko-Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:22, 25:21, 25:16)
Składy:

BBTS: Macionczyk (2), Kapelus (15), Hunek (5), Krikun (8), Makowski (7), Cedzyński (12) oraz Marek (libero), Dorosz, Frąc (4), Popik, T. Piotrowski.
Norwid: Kraś, Usowicz (2), Busch (3), M. Piotrowski (13), Rajsner (7), Kogut (4) oraz Kryś (libero) Kosiba (7).

 

Bielszczanie rozegrali bardzo dobre zawody, nie pozostawiając gościom złudzeń. Po raz kolejny najjaśniejszą postacią zespołu był kapitan - przyjmujący Sergiej Kapelus. Na środku siatki panował Bartosz Cedzyński, który zakończył mecz z 73% sktecznością i czterema blokami. Zawodnicy Harrego Brokkinga kontrolowali przebieg meczu nie pozwalając na rozwinięcie skrzydeł częstochowianom. W ich szeregach najlepiej zagrał atakujący, Mateusz Piotrowski, ale i na niego receptę znaleźli bieszczanie.

 

Przed naszymi siatkarzami dwa dni treningów do kolejnego meczu - tym razem w sobotę - podejmą oni beniaminka rozgrywek SPS Chrobry Głogów (17.00). Z okazji tego spotkania - wypadającego w Andrzejki - przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich kibiców, którzy pojawią się w hali. Każdy sympatyk, który przyjdzie na mecz otrzyma chińskie ciasteczko z wróżbą. Wśród ciastek z wróżbami ukryją się także prezenty od naszych sponsorów i partnerów, będą także upominki klubowe. Dodatkowo każdy Andrzej wraz z osobą towarzyszącą obejrzy mecz otrzymując darmowe zaproszenie - trzeba je będzie odebrać w kasie.

Zapraszamy!

 

Pomeczowa wypowiedź libero naszej drużyny, Kajetana Marka:

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony