Ze Spałą w telewizji

Data publikacji: 2020-02-03

Wtorkowym meczem wyjazdowym z SMS Spała bielscy siatkarze zamnką 20. kolejkę rozgrywek KRISPOL 1. ligi mężczyzn. Spotkanie ze spalskimi uczniami będzie transmitowane na żywo przez telewizję Polsat Sport.

 

Po weekendowych meczach bielszczanie spadli na piąte miejsce w tabeli, jednak w przypadku wygranej za trzy punkty mogą wrócić na fotel wicelidera. SMS Spała to młody zespół, śledzimy poczynania tej ekipy. Wiemy, że do tej pory wygrali jeden mecz, ale w zasadzie to żadnego nie przegrali wysoko. To są młodzi chłopcy, którzy walczą, mają bardzo dobre warunki i są bardzo ambitni. Podchodzimy do tego meczu jak do każdego innego - mocno koncentrujemy się na zwycięstwie - mówi przed meczem z siatkarzami SMS-u Spała, drugi trener BBTS, Daniel Wolny. Chcemy wygrać, chcemy odbić się od tego przegranego meczu z Lechią. Będzie to trudne spotkanie, tak jak i każde inne w tej lidze. Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania przed telewizorami, chcemy wrócić na zwycięską ścieżkę - kibicujcie nam - dodaje szkoleniowiec.

 

Mecz rozpocznie się 4 lutego o godzinie 17.30, będzie transmitowany w telewizji Polsat Sport, zapraszamy do strefy kibica w bielskiej pizzerii Da Grasso przy ul. 11 listopada.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony