Klasa siatkarska

Data publikacji: 2020-03-04

Od roku szkolnego 2020/2021 w bielskiej Szkole Podstawowej nr 36 powstanie klasa sportowa o profilu siatkarskim. To doskonała wiadomość dla młodych adeptów siatkówki w Bielsku-Białej i okolicach.

 

We wrześniu uczniowie - zarówno dziewczęta, jak i chłopcy - będą mogli rozpocząć naukę w koedukacyjnej klasie VI. Bardzo się cieszymy, że po wielu latach udało się utworzyć w szkole publicznej klasę o profilu siatkarskim. To bardzo ciekawy pomysł, bardzo potrzebny w naszym mieście. Założenia są takie, że zajęcia siatkarskie - a będzie ich sporo - będą prowadzone przez trenerów BBTS Włókniarz w przypadku chłopców i BKS Stal w przypadku dziewcząt - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS. Szkoła Podstawowa nr 36 jest położona na Osiedlu Beskidzkim, posiada świetną bazę edukacyjną - jest tam duża hala sportowa, jest basen. To świetne warunki dla rozwoju sportowego - dodaje sternik BBTS.

 

Rekrutacja prowadzona jest w sekretariacie Szkole Podstawowej nr 36 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej od 2 marca i potrwa do 13 marca 2020 r. do godz. 15.00.

 

Klasa zostanie uruchomiona pod warunkiem zakwalifikowania do niej odpowiedniej liczby kandydatów.

 

Wszelkie informacje o rekrutacji dostępne są na stronie www szkoły - https://sp36.eduportal.bielsko.pl/rekrutacja

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 33 811 92 21.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony