SPS - BBTS

Data publikacji: 2020-03-07

Wyjazdowym meczem 25. kolejki KRISPOL 1. ligi w Głogowie bielscy siatkarze zakończyli rundę zasadniczą. Bielszczanie w dobrym stylu i bez problemów pokonali drużynę SPS-u Chrobry Głogów. Najlepszym graczem meczu wybrano środkowego BBTS, Bartosza Cedzyńskiego.


SPS Chrobry Głogów - BBTS Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 22:25, 21:25)
Skład BBTS:
Macionczyk (2), Kapelus (7), Hunek (8), Krikun (8), Makowski (5), Cedzyński (11) oraz Marek (libero) Żuk (5), Frąc (4), Popik (1).
MVP: Bartosz Cedzyński

 

Po czwartkowej porażce z ZAKSĄ Strzelce Opolskie, bielszczanie udali się do Głogowa, gdzie w sobotni wieczór rozegrali ostatni mecz rundy zasadniczej. Podopieczni Harrego Brokkinga nie mieli problemów z pokonaniem rywali, którzy stracili już szanse na utrzymanie na zapleczu Plusligi. Przewaga bielszczan uwidoczniła się zwłaszcza w rywalizacji na siatce - BBTS postawił aż 17 punktowych bloków. Miejscowi zablokowali przyjezdnych tylko jeden raz, kiedy to w sytuacyjnej piłce powstrzymany został Bartosz Cedzyński.

 

Bielszczanie dopisali trzy punkty do ligowej tabeli i wrócili na drugie miejsce. Znajdujący się obecnie na trzecim placu LUK Politechnika Lublin ma jednak jeden mecz mniej i zaledwie punkt straty do BBTS. W ostatnim meczu rundy zasadniczej lublinianie podejmą na własnym terenie Lechię Tomaszów Mazowiecki i jeśli wygrają to starcie to strącą bielszczan z pozycji wicelidera.


Relacja punktowa www.krispol1liga.pl
Relacja tekstowa na naszym Facebook'u.

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony