Dwóch kolejnych siatkarzy opuszcza BBTS

Data publikacji: 2020-06-29

Z naszym zespołem rozstało się dwóch kolejnych siatkarzy. W nowym sezonie bielskich barw nie będą już bronić przyjmujący Michał Żuk oraz środkowy Bartłomiej Dorosz. Wcześniej na zmianę barw zdecydował się atakujący Mateusz Frąc.

 

Michał Żuk występował pod Dębowcem w sezonie 2019/2020, w którym zdobył w rozgrywkach ligowych (23 mecze) 171 punktów, w tym 21 blokiem i 19 zagrywką.

 

Bartłomiej Dorosz opuszcza BBTS po dwóch sezonach, minione rozgrywki poprzedził występami w drugoligowych rezerwach. Na boisku pojawił się w szesnastu setach, w trakcie których zdobył trzy punkty.

 

Dziękujemy za wspólny sezon i życzymy powodzenia w kontynuowaniu siatkarskiej kariery. Każdy z Was był ważną częścią naszego zespołu w minionych rozgrywkach, które zakończyliśmy na drugim miejscu. Wasze zaangażowanie podczas meczów i zajęć treningowych pozwoliło także na zdobycie Pucharu Polski KRISPOL 1. ligi - mówi prezes BBTS, Mirosław Krysta. Wkrótce startujemy z przygotowaniami do rozgrywek 2020/2021, w których będziemy występować w TAURON 1. Lidze. Niebawem podamy także nazwiska zawodników, którzy będą reprezentować nasze barwy - dodaje sternik BBTS.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony