BBTS ze Szpitalem

Data publikacji: 2020-08-20, autor: Maciej Kaliciński

W ubiegłym tygodniu podpisaliśmy umowę o współpracy ze Szpitalem Św. Łukasza w Bielsku-Białej. Na mocy umowy nasi zawodnicy zyskają szybki dostęp do pomocy medycznej, dzięki czemu w znacznym stopniu skróci się czas leczenia ewentualnych urazów i kontuzji.

 

Cieszymy się z podpisania umowy o współpracy z tak znamienitą placówką medyczną, to doskonałe zabezpieczenie dla naszych zawodników. Oprócz tradycyjnej opieki nad sportowcami w razie kontuzji, będziemy mogli wykonywać testy na obecność koronawirusa. W obecnej sytuacji szybki dostęp do takiej usługi jest bardzo cenny - mówi Mirosław Krysta, prezes Zarządu BBTS S.A.

 

 

Centrum Ortopedii Sportowe działa w ramach Szpitala św. Łukasza w Bielsku-Białej. Rozbudowane zaplecze diagnostyczne, nowoczesna infrastruktura Szpitala, ale przede wszystkim zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy ortopedów i traumatologow oraz fizjoterapeutów, gwarantuje opiekę medyczną na najwyższym, światowym poziomie. Kompleksowe podejście do tematu, wiedza medyczna i wieloletnie doświadczenie lekarzy zwiększają szanse na bardzo szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej.

 

Centrum Ortopedii Sportowej zapewnia opiekę ortopedyczną zarówno dla osób uprawiających sport hobbystycznie i amatorsko, jak i profesjonalnym, zawodowym sportowcom.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony