Informacje organizacyjne

Data publikacji: 2020-09-30, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat sprzedaży biletów i uczestnictwa kibiców w sezonie 2020/2021.

 

Już w sobotę nasi siatkarze rozegrają pierwszy mecz w roli gospodarza w sezonie 2020/2021. W związku z sytuacją epidemiologiczną nasze mecze objęte zostały specjalnymi rozporządzeniami. Te nakładają na nas szereg obowiązków i zakazów. Oto najważniejsze zmiany, które czekają nas w nowym sezonie:

 

- sprzedaż biletów będzie możliwa tylko poprzez internetowy system sprzedaży. Jako organizator imprezy masowej nie możemy umożliwić sprzedaży biletów w kasach przed meczem, tak jak miało to miejsce do tej pory. Bilety można nabywać przez nasz tradycyjny system www.bbts.ticketik.pl. W razie jakichkolwiek pytań i problemów prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny (bilety@bbtsbielsko.pl lub 785711414). Zakupionych przez Internet biletów nie trzeba drukować, można je okazać w telefonie przed wejściem na mecz.

 

- przed najbliższymi meczami w wejściu numer 2 uruchomimy Punkt Obsługi Klienta, w którym będzie można wymienić vouchery na wejściówki, będzie można również wydrukować zakupiony internetowo bilet, bądź wyjaśnić każdy problem związany ze sprzedażą internetową. Każda wymiana vouchera na mecz będzie wiązała się z wypełnieniem krótkiej ankiety dotyczącej pandemii, w tym podania danych kontaktowych. Ankiety te będziemy przechowywać przez 14 dni od daty meczu.

 

- podczas wejścia do hali będzie obowiązkowo mierzona temperatura.

 

- podczas wejścia do hali będzie obowiązek dezynfekcji rąk.

 

- podczas wejścia do hali, przemieszczania się pomiędzy sektorami, do cateringu itd. będzie obowiązek noszenia maseczek ochronnych lub przyłbic. Po zajęciu miejsca na trybunie nie będzie już takiego obowiązku, wtedy należy skupić się już tylko na kibicowaniu :)

 

- z uwagi na aktualne przepisy możemy udostępnić 50% miejsc w sektorach, dlatego też co drugie krzesełko będzie oznakowane specjalną naklejką z informacją o wyłączeniu tego siedziska z użycia. Koło siebie mogą zajmować miejsca jedynie osoby współzamieszkujące lub rodzina.

 

- po meczu nie będzie możliwości wzięcia autografu bądź zrobienia sobie zdjęcia z siatkarzami. Zarówno zawodnicy, jak i sztaby szkoleniowe oraz sędziowie będą przebywać w tzw. Strefie Zero, w której wyklucza się przebywanie osób postronnych.

 

Mamy nadzieję, że powyższe zasady będą obowiązywały jak najkrócej i wrócimy - prędzej czy później - do dawnej normalności. Na dzień dzisiejszy należy szanować możliwość uczestnictwa w meczach, a nawet możliwość ich rozgrywania. Liczymy, że te zalecenia zminimalizują ryzyko zakażenia zarówno wśród kibiców, obsługi, jak i innych uczestników wydarzenia.

 

Z góry dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i przychylność podczas uczestnictwa w meczach w Hali pod Dębowcem.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony