Losowanie Pucharu Polski

Data publikacji: 2020-10-12

Dzisiaj w siedzibie Polskiej Ligi Siatkówki odbyło się losowanie 1 rundy Pucharu Polski 2021. BBTS rozpocznie rywalizację od rundy trzeciej, 18 listopada.

 

W pierwszej i drugiej rundzie nasi siatkarze nie wystąpią z uwagi na wylosowanie tzw. wolnego losu. To oznacza, że znaleźliśmy się w półfinale rozgrywek o Puchar Polski TAURON 1. ligi. W meczu półfinałowym spotkamy się ze zwycięzcą pary STALPRO Błyskawica Szczecin (II liga) - LUK Politechnika Lublin. Jeśli wygrają gospodarze, to na półfinał pojedziemy do Szczecina, jeśli zwyciężą lublinianie to 18 listopada zagramy z nimi w hali pod Dębowcem.

 

W I rundzie Pucharu Polski zostanie rozegrany tylko jeden mecz - pomiędzy Polskim Cukrem Avią Świdnik a eWinner Gwardią Wrocław. Pozostałe drużyny - podobnie jak BBTS - wylosowały wolny los.

Pary II rundy Pucharu Polski 2021 (mecze 4 listopada):

 

Tubądzin MOSiR Volley Sieradz (II liga) - BKS Visła Bydgoszcz
Olimpia Sulęcin - Polski Cukier Avia Świdnik lub eWinner Gwardia Wrocław
STALPRO Błyskawica Szczecin (II liga) - LUK Politechnika Lublin
BBTS Bielsko-Biała - wolny los

 

Pary III rundy Pucharu Polski 2021 (mecze 18 listopada)

Tubądzin MOSiR Volley Sieradz (II liga) lub BKS Visła Bydgoszcz - Olimpia Sulęcin - Polski Cukier Avia Świdnik lub eWinner Gwardia Wrocław

STALPRO Błyskawica Szczecin (II liga) lub LUK Politechnika Lublin - BBTS Bielsko-Biała

 

Gospodarzami meczów będą drużyny z niższych klas rozgrywkowych lub zespoły wyżej sklasyfikowane w tabeli końcowej sezonu 2019/2020 rozgrywek KRISPOL 1.Ligi mężczyzn.

  

 

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony