Podwójny wyjazd

Data publikacji: 2020-11-06, autor: Maciej Kaliciński

Nasi siatkarze w piątkowe południe udali się na czterodniowy wyjazd, podczas którego zagrają dwa mecze. W sobotę BBTS zagra we Wrześni, natomiast we wtorek zmierzy się w Bydgoszczy ze spadkowiczem z Plusligi, BKS Visłą Bydgoszcz.

 

Bielszczanie w ramach ósmej kolejki TAURON 1. ligi zagrają z zamykającym pierwszoligową tabelę Krispolem Września. W minioną środę wrześnianie ulegli w Jaworznie zespołowi MCKiS w czterech setach i spadli na ostatnią pozycję w ligowej stawce. Zespół prowadzony przez Mariana Kardasa wygrał jak dotąd jedno spotkanie (na pięć rozegranych) - w pierwszym meczu sezonu pokonał na własnym terenie BAS Białystok. Początek sobotniego meczu o godzinie 17.00.

 

Po meczu z Krispolem nasi zawodnicy pozostaną we Wrześni. Stamtąd w niedzielę bielszczanie udadzą się do Bydgoszczy, gdzie wieczorem odbędą trening w hali Immobile Łuczniczka. We wtorek o 20.30 zaplanowane zostało zaległe spotkanie z 4. kolejki TAURON 1. ligi z miejscową BKS Visłą - spadkowiczem z Plusligi.

 

Z obu meczów wyjazdowych przeprowadzimy relację tekstową na żywo dostępną na naszym fanpage'u na Facebooku. Zapraszamy także na naszego Instagrama, gdzie będziecie mogli znaleźć wyjazdowe zdjęcia i filmiki.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony