Slava Tarasov zagra w Katarze

Data publikacji: 2020-11-20, autor: Maciej Kaliciński

Pucharowy mecz z LUK Politechniką Lublin był ostatnim spotkaniem Slavy Tarasova w barwach BBTS Bielsko-Biała. Rosjanin wyjechał na pięciomiesięczne wypożyczenie do katarskiego zespołu Al-Rayyan.

 

Dziękujemy Slavie za występy w szeregach naszego zespołu. Nie żegnamy się definitywnie, okres wypożyczenia kończy się w kwietniu i będziemy wówczas rozmawiać o przyszłości – mówi prezes BBTS S.A., Mirosław Krysta.
Rosyjski przyjmujący dołączył do BBTS-u na początku sierpnia, wówczas na zastępstwo za przebywającego na kwarantannie Argentyńczyka, Luciano Vicentina. Po kilku tygodniach zawodnik wraz z kierownictwem klubu wypracowali formę współpracy. Początkiem listopada gracz otrzymał ofertę z topowego katarskiego zespołu Al- Rayyan, który walczy o najwyższe cele w rozgrywkach, w których bierze udział. Dziękuję, że mogłem być częścią zespołu BBTS w obecnym sezonie, mam nadzieję, że swoimi występami pomogłem kolegom z drużyny, jak i całemu klubowi. Było mi bardzo miło współpracować z wszystkimi. Będę śledził rozgrywki BBTS i kibicował w osiągnięciu założonych celów. Życzę jak najwięcej zwycięstw i obronienia Pucharu Polski Tauron 1. Ligi i oczywiście awansu do Plusligi. Być może jeszcze zagram dla Bielska-Białej – komentuje Slava Tarasov.


W obecnym sezonie Slava rozegrał w naszych barwach 10 oficjalnych spotkań, w tym jedno pucharowe. Zdobył łącznie 115 punktów (w tym 13 blokiem, 8 serwisem), trzykrotnie był wybierany najlepszym zawodnikiem meczu.

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony