Początek jak marzenie

Data publikacji: 2020-11-23, autor: Maciej Kaliciński

Trwa świetna zwycięska seria naszej drużyny, która zanotowała 11 wygranych z rzędu. O kilka słów komentarza poprosiliśmy trenera Harrego Brokkinga.

 

Trenerze, za wami 11 zwycięstw z rzędu, spodziewał się trener tak wspaniałego otwarcia sezonu?

Można tylko marzyć o takim początku sezonu. Marzyć i mieć nadzieję na taki rozwój wydarzeń. Naszym atutem, który pozwolił nam wejść w te rozgrywki właśnie tak, okazał się fakt, że w przeciwieństwie do innych drużyn nasz zespół  praktycznie się nie zmienił. Z małymi wyjątkami tym samym składem graliśmy cały ubiegły sezon.

Które zwycięstwo ocenia pan jako najbardziej wartościowe i dlaczego?

Najważniejszym i najbardziej wartościowym naszym zwycięstwem według mnie było zwycięstwo nad zespołem z Bydgoszczy. Pokonaliśmy w meczu wyjazdowym bezpośredniego rywala w walce o awans do PlusLigi.

Co według pana jest największą siłą BBTS?

Mamy kilka silnych punktów, ciężko mi wskazać jeden decydujący. Naszą siłą jest nasza drużyna. Mamy czternastu równorzędnych zawodników, co pozwala nam trenować na bardzo wysokim poziomie.

W czwartek zagracie z Gwardią Wrocław, która również zaliczyła udany początek ligi, co będzie receptą na wygranie tego meczu?

Gwardia Wrocław to bardzo silny zespół, który posiada szeroką i dobrą ławkę rezerwową, podobnie jak my. Nasze mecze z ekipą z Wrocławia zawsze były bardzo zacięte, każdy punkt to walka na całego. Musimy zagrać na najwyższym poziomie jeżeli chcemy wrócić do domu ze zwycięstwem.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony