Runda rewanżowa

Data publikacji: 2021-01-05, autor: Maciej Kaliciński

W pierwszym meczu rundy rewanżowej bielszczanie zagrają z zajmującym szóstą pozycję w ligowej stawce KPS Siedlce. Początek spotkania w środę 6 stycznia o godzinie 17.00.

 

W Święto Trzech Króli nasi siatkarze zmierzą się w wyjazdowym meczu z drużyną KPS Siedlce. Przed podopiecznymi Harrego Brokkinga trudne zadanie, gospodarze środowej potyczki są w formie, co potwierdzają pięcioma zwycięstwami z rzędu (z Lechią Tomaszów Mazowiecki, Polskim Cukrem Avią Świdnik, MCKiS Jaworzno, BAS-em Białystok, Krispolem Września). W pierwszym meczu obu drużyn, rozegranym na początku października, w czterech setach zwyciężyli bielszczanie a nagroda MVP powędrowała wówczas do Slavy Tarasova. KPS to bardzo ciekawie zbudowany zespół, w którego szeregach występują zarówno zawodnicy doświadczeni, jak i ci na siatkarskim dorobku. Jako ciekawostkę można dodać fakt, że to właśnie w Siedlcach swój jedyny jak dotąd przegrany wyjazdowy mecz w oficjalnych rozgrywkach zaliczył Harry Brokking. Od tamtego meczu, rozegranego 9 listopada 2019 roku bielszczanie nie przegrali żadnej wyjazdowej potyczki, nie licząc sparingowych meczów z drużynami Plusligi w okresie przygotowawczym. 

 

Zapraszamy na relację tekstową z Siedlec, która będzie dostępna na naszym fanpage'u na Facebooku. Początek spotkania o godzinie 17.00. 

 

Pełny skład KPS Siedlce w sezonie 2020/2021:
 

1 Adrian Potera - libero
3 Radosław Nowak - środkowy
4 Mateusz Kańczok - atakujący
5 Jakub Strulak - środkowy
6 Przemysław Kupka - takujący
7 Damian Dobosz - przyjmujący
8 Dawid Pawlun - rozgrywający
9 Piotr Truszkowski - środkowy
10 Janusz Górski - przyjmujący
11 Patryk Szymański - środkowy
13 Michał Wójcik - rzyjmujący
14 Jacek Ziemnicki - przyjmujący
16 Patryk Waloch - libero
18 Szymon Bereza - rozgrywający

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony