BBTS w Lublinie

Data publikacji: 2021-01-29

W 20. kolejce TAURON 1. ligi bielszczanie zagrają w wyjazdowym spotkaniu z LUK Politechniką Lublin. Mecz lidera z wiceliderem tabeli rozpocznie się w sobotę o godzinie 18.00.

 

Oba zespoły dzieli w tabeli zaledwie dwa punkty, bielszczanie w ostatniej kolejce po raz pierwszy w bieżących rozgrywkach doznali porażki i nie dopisali żadnej zdobyczy do swojego dorobku. Z kolei zawodnicy LUK Politechniki Lublin pokonali w trzech setach Krispol Września, dzięki czemu zbliżyli się do podopiecznych Harrego Brokkinga i w sobotę będą mieli jasny cel - zwyciężyć i wskoczyć na pozycję lidera. BBTS po słabszym występie przeciwko BKS Viśle Bydgoszcz na pewno będzie chciał powrócić na zwycięską ścieżkę. W szeregach gospodarzy sobotniej potyczki doszło do zmiany na stanowisku pierwszego szkoleniowca - Macieja Kołodziejczyka zastąpił Dariusz Daszkiewicz. 

 

W pierwszej rundzie bielszczanie pewnie pokonali w trzech setach lublinian a najlepszym graczem meczu wybrano wówczas Jarosława Macionczyka, dzień później oba zespoły spotkały się w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Także w tym meczu lepsi byli bielscy zawodnicy, którzy pokonali LUK 3:1. 

 

Początek meczu w Lublinie w sobotę o godzinie 18.00. Zapraszamy na relację tekstową, która będzie dostępna na naszym fanpage'u na Facebook'u. 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony