U outsidera

Data publikacji: 2021-02-05, autor: Maciej Kaliciński

W 22. kolejce TAURON 1. ligi bielscy siatkarze zagrają na wyjeździe z ostatnią drużyną w ligowej stawce - MCKiS Jaworzno.

 

Przed naszymi zawodnikami bliski wyjazd do Jaworzna, gdzie w sobotnie popołudnie zmierzą się z zespołem MCKiS Jaworzno. Drużyna prowadzona obecnie przez Dariusza Parkitnego wciąż okupuje ostatnie miejsce w tabeli, z dorobkiem 5 punktów (jedno zwycięstwo i dwie przegrane w tie-breakach). W ostatniej kolejce jaworznianie przegrali we Wrześni 1:3 i tracą do 14. w tabeli BAS-u Białystok dziewięć punktów. 

 

Choć w ekipie naszych sobotnich rywali jest sporo kontuzji, także na kluczowych pozycjach - we Wrześni na ataku grali nominalny środkowy Mateusz Pietras, później został zmieniony przez Tomasza Polczyka, przyjmującego MCKiS - to z pewnością bielszczan czeka niełatwy mecz. Podopieczni Harrego Brokkinga udają się do Jaworzna z dwoma porażkami 0:3 z rzędu. Od poniedziałku w zajęciach treningowych uczestniczył Kajetan Marek, który narzekał na uraz podczas meczu z BKS Visłą Bydgoszcz a tydzień później nie pojechał na spotkanie do Lublina. 

 

Początek sobotniego meczu o godzinie 17.00, zapraszamy na relację punktową, która będzie dostępna na stronie www.tauron1liga.pl. 

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony