Pierwsze odejścia z BBTS

Data publikacji: 2021-05-31, autor: Maciej Kaliciński

Po sezonie rozgrywkowym nadszedł czas budowy nowego zespołu, który będzie reprezentował barwy BBTS w kolejnym sezonie. Już wiadomo, że w bielskim zespole dojdzie do roszad personalnych.

 

W sezonie 2021/2022 na pewno w bielskich szeregach nie zobaczymy:

rozgrywającego Damiana Czetowicza

 

przyjmującego Luciano Vicentina

 

oraz libero Dominika Jaglarskiego:

 

 

Kolejnym siatkarzem, który rozstaje się z Bielskiem-Białą jest przyjmujący Michał Makowski. Popularny "Maku" przybył do BBTS przed sezonem 2019/2020, podczas dwóch lat gry w bielskim zespole zdobył w rozgrywkach ligowych 453 punkty (32 zagrywką, 386 atakiem, 35 blokiem) w 51 meczach. 

Michał przez dwa sezony spędzone u nas dał się poznać jako pozytywna postać zarówno na boisku, jak i poza nim. Był ważną częścią zespołu, co wielokrotnie udowadniał podczas meczów. Chciałbym podziękować Michałowi za wszystkie mecze, zdobyte punkty i zdrowie pozostawione na boisku podczas reprezentowania barw BBTS. Życzę mu wszelkiej pomyślności w dalszych etapach jego zawodniczej kariery – mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS S.A.

Sam zawodnik tak ocenia dwuletni okres gry w Bielsku-Białej - Były to dwa lata nerwów i radości, wzlotów i upadków, ale przyszedl czas na zmianę otoczenia, trzeba zrobić krok na przód i probować spelniać swoje marzenia. Dziękuję za te dwa sezony przede wszystkim chłopakom w szatni, że ze mną wytrzymali. Wszystkich pozdrawiam i mówię do zobaczenia. 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony