Nowy libero w BBTS

Data publikacji: 2021-06-09, autor: Maciej Kaliciński

Kolejnym zawodnikiem, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała będzie Kacper Ledwoń. Pochodzący z Jastrzębia-Zdroju libero w poprzednich rozgrywkach grał w MCKiS Jaworzno.

 

 


Kacper Ledwoń jest wychowankiem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, do której trafił na samym początku jej funkcjonowania. Nowy libero BBTS mierzy 183 cm wzrostu, urodził się 30 października 1995 roku w Jastrzębiu-Zdroju. W trakcie swojej seniorskiej kariery występował w MKS Kalisz, KPS Kęty, Rafako Racibórz, TKS Tychy oraz MCKiS Jaworzno, skąd trafił do Bielska-Białej. Podczas dwóch lat gry w Jaworznie rozegrał na pierwszoligowych parkietach 44 mecze. W poprzednim sezonie uplasował się na 5 miejscu w rankingu najlepiej przyjmujących graczy ligi.

 

Z Kacprem rozmowy o kontrakcie były krótkie i rzeczowe, gra w naszym klubie to wielka szansa dla tego zawodnika. Jestem przekonany, że ją wykorzysta i będzie to udany początek naszej współpracy. Witamy w klubie i życzymy powodzenia w reprezentowaniu barw BBTS Bielsko-Biała – mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony