Gramy z naszymi kibicami!

Data publikacji: 2021-06-17, autor: mbrokking

Gramy z naszymi kibicami!

Już niebawem, bo w pierwszy weekend lipca odbędzie się „IX Amatorski turniej trójek na plaży”, którego organizatorem są nasi niezastąpieni kibice. Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała jak co roku w okresie wakacyjnym spotyka się na boiskach do piłki plażowej i podobnie jak w ostatnich edycjach gościć będzie uczestników z zaprzyjaźnionych klubów siatkarskich.

Kiedy? 3.07.2021r.
Gdzie? Cygański Las – teren BBOSIR
Kto? Kibice i pasjonaci siatkówki plażowej
Jak? Emocjonująco i ciekawie

Pandemia pozbawiła naszych kibiców możliwości osobistego uczestnictwa w meczach drużyny BBTS Bielsko-Biała w hali pod Dębowcem, to jednak nie powstrzymało ich od wiernego wspierania naszego zespołu na przestrzeni całego sezonu. Byliście z nami w minionym roku, więc i my teraz zagramy z wami!
Jak zapowiada Prezes stowarzyszenia Adam Włodarczyk turniej jest szczególny, bo poświęcony pamięci kibiców bielskiego zespołu, których już z nami nie ma. - 3.07.2021 roku odbędzie się „IX amatorski turniej trójek na plaży” na terenie kąpieliska w Cygańskim Lesie. Jest to dziewiąta edycja naszych rozgrywek. Pierwsze wydarzenie tego rodzaju zorganizowaliśmy w 2015 roku na orliku. Poprzednia koncepcja polegała na organizacji dwóch turniejów – na początku oraz w ostatnich dniach lata. Pierwszy z nich był poświęcony pamięci naszego kolegi Tomasza Gacka, drugi natomiast był nazwany „Wąsikowym Graniem” i tam chcieliśmy uczcić pamięć Zenona Warcholińskiego. Obaj koledzy byli wiernymi sympatykami drużyny BBTS Bielsko-Biała, ale i czynnymi członkami naszego stowarzyszenia. W tym roku obie te inicjatywy chcemy połączyć w jedno wydarzenie. To dla nas niezwykle ważne, aby w sportowy sposób wspierać pamięć naszych przyjaciół z trybuny. Pandemia w ubiegłym roku pokrzyżowała nasze plany, my jednak nie zapominamy o ważnych postaciach, które mieliśmy w swoich szeregach. Zawsze były to rozgrywki trójek siatkarskich, zmieniało się wyłącznie miejsce i nawierzchnia, na których odbywały się turnieje. Dwa lata temu pogoda nam dopisała, wierzymy mocno, że i tym razem tak będzie. Bez względu na warunki atmosferyczne dołożymy wszelkich starań, aby turniej wyłonił najlepszą parę i przebiegł jak zawsze w doskonałej atmosferze. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Wszelkie, szczegółowe informacje niezbędne do zgłaszana swojego udziału zawarte są na plakacie. Zachęcamy wszystkich amatorów oraz sympatyków siatkówki plażowej.

Do zobaczenia!

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony