Pożegnania nadszedł czas...

Data publikacji: 2021-07-28, autor: mbrokking

Żadne słowa nie oddadzą tego, co dzisiaj czujemy. Po czterech sezonach żegnamy się z naszym atakującym Olegiem Krikunem. Oleg zawsze był ważną częścią naszej drużyny. Niestety, w życiu każdego z nas przychodzą takie momenty, kiedy potrzebujemy zmian. Zmian, które - jakkolwiek by nie były ciężkie - w ostatecznym rozrachunku pozwalają nam się rozwijać i iść do przodu.


Nadszedł czas, gdy drogi Olega i BBTS Bielsko-Biała muszą się tymczasowo rozejść. Każdy musi pójść w swoją stronę. Jesteśmy przekonani, że ten krok pozwoli naszemu atakującemu rozwinąć skrzydła, stać się jeszcze lepszym zawodnikiem i sportowcem. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z naszych kibiców tą wiadomość przyjmie z niedowierzaniem, a nawet szokiem. Emocje jak najbardziej są wskazane i będą tej informacji towarzyszyć zapewne jeszcze przez długi czas.


My życzymy Olegowi wszystkiego co najlepsze. Mamy nadzieję, że razem z Arką Tempo Chełm wywalczy awans do TAURON 1.Ligi, bo ambicje miejscowego klubu są przeogromne. Nie życzymy sobie spotkania z Olegiem w kolejnym sezonie na pierwszoligowych parkietach, bo mamy nadzieję, że wówczas nas już tam nie będzie... Może zatem spotkamy się ponownie na parkietach PlusLigi? Możliwe jest to tym bardziej, że Oleg Krikun został do Arki Tempo Chełm jedynie wypożyczony na okres jednego roku. - Kontrakt został rozwiązany na prośbę samego Olega. Nie kryję, że zadecydowały o tym kwestie finansowe – mówi prezes BBTS, Bielsko-Biała, Mirosław Krysta. - Zaznaczmy jednak, ze Oleg nie odchodzi, a zostaje jedynie wypożyczony do Arki na okres jednego roku. Pamiętamy o jego zasługach dla naszego klubu, o roli jaką zawsze pełnił w drużynie. Z ciężkim sercem zgodziliśmy się przystać na jego prośbę.


Wkrótce na naszych stronach ukaże się wywiad z Olegiem Krikunem, w którym oddamy głos samemu zawodnikowi i być może zdradzimy nieco więcej kulisów odejścia Rosjanina z BBTS Bielsko-Biała.
Oleg na zawsze pozostanie w sercach naszych i kibiców.


Dziękujemy za to, co do tej pory dla nas zrobiłeś, Oleg. Trzymamy za Ciebie mocno kciuki w nadchodzącym sezonie i życzymy Ci powodzenia dając przysłowiowego kopa na szczęście. Realizuj swoje marzenia i marzenia klubu z Chełma, a my mamy nadzieję w tym czasie będziemy realizować swoje.
Do zobaczenia za rok ‼️

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony