W nowy sezon, w nowych strojach i z nowym partnerem

Data publikacji: 2021-09-27, autor: Klaudia Piwowarczyk

BBTS Bielsko-Biała rozpoczął sezon 2021/2022 z nowym partnerem - o stroje naszych siatkarzy zadba firma Brevito reprezentująca markę Masita.

 

Masita to firma wywodząca się z Holandii. Założona została w 1933 roku przez rodzinę Maas Sittard. W produkcji sprzętu sportowego specjalizuje się od lat 60-tych. Pierwotnie firma koncentrowała się tylko i wyłącznie na rynku w rodzimej Holandii, Belgii, Luksemburgu i Niemczech. Później doszło do poszerzenia europejskiej działalności firmy także na inne kraje kontynentu, jak i również na państwa afrykańskie. W Polsce Masita do tej pory skupiała się głównie na piłce nożnej – od futsalu po drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej, ubierając między innymi piłkarzy Podbeskidzia. Polska siatkówka nie jest jednak Holendrom obca, bowiem współpracowali między innymi z Jastrzębskim Węglem. W chwili obecnej Masita zaopatruje w stroje największe kluby sportowe na świecie, a jej dewizą jest funkcjonalność, którą zapewniają najwyższej jakości materiały oraz stale udoskonalane i unowocześniane technologie.

 

 

Nasza firma od wielu lat związana jest ze sportem w Polsce,  przede wszystkim z piłką nożną, ale także z siatkówkąmówi Guido Vreuls, właściciel Brevito. - Współpracowaliśmy z klubami z Warszawy, Bydgoszczy czy Jastrzębia-Zdroju. W tym roku nawiązaliśmy kontakt z trenerem BBTS Bielsko-Biała, który jest bardzo znanym szkoleniowcem w Holandii. Doszło do spotkania z Prezesem Klubu, Panem Mirosławem Krystą. Szybko doszliśmy do porozumienia. Dla nas, dla naszej firmy to ważna współpraca. W Bielsku-Białej mamy już od lat tego samego partnera w postaci Podbeskidzia – drużyny piłkarskiej. Cieszymy się, że podpisując umowę z zespołem siatkarskim mogliśmy wzmocnić naszą obecność na miejscowym rynku. Mam nadzieję, że nam wszystkim ten sezon przyniesie to, czego oczekujemy, siatkarze pozytywnie ocenią dostarczony przez nas sprzęt, a w zamian dadzą nam wiele sukcesów i radości. Wiadomo, że gdyby udało nam się razem awansować do PlusLigi, to byłby to przeogromny sukces. Wszyscy jednak wiemy, że to jest sport.

 

 

– Spotkanie firmy Masita pozwoliło nam zrobić krok naprzód. Nie da się ukryć, że głównym impulsem na drodze do tego był trener. Cieszymy się, że doszło do nawiązania współpracy. Będziemy mieli wysokiej jakości sprzęt sportowy produkowany pod znanym w świecie szyldem. Oferta Masity była dla nas bardzo atrakcyjna i cieszymy się, że mogliśmy z niej skorzystać. – dodaje prezes BBTS Bielsko-Biała, Mirosław Krysta.

 

Wartym zaznaczenia jest fakt, że stroje meczowe, które dostarczane są do BBTS Bielsko-Biała produkowane są w Polsce, a dokładnie w fabryce w Opolu – Jest to całkowicie polski produkt. Stroje są nie tylko szyte w kraju, ale również materiały, których używamy do nich są produkowane nad Wisłą. Tym się chwalimy – mówi Guido Vreuls, a Mirosław Krysta dodaje: - Dla nas jest to bardzo wygodne rozwiązanie, że fabryka jest na miejscu w Opolu. Wszystkie poprawki mogą być wykonywane błyskawicznie. Dla naszych zawodników, mierzących ponad 2 metry nie ma w katalogach standardowych rzeczy.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony