Młoda Liga: Czas na play-off!

Data publikacji: 2017-03-23, autor: Maciej Kaliciński

Przed naszymi zawodnikami występującymi w rozgrywkach Młodej Ligi występy w fazie play-off.

 

MECZ Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała będzie transmitowany na stronie SiatkarskaLiga.tv na żywo od 18.00 w sobotę.
 

 

Zawodnicy braci Gradowskich w dwumeczu zmierzą się z drużyną Indykpolu AZS Olsztyn. BBTS rozpocznie rywalizację w najbliższą sobotę w Olsztynie, rewanż zaplanowano na środę w Hali pod Dębowcwem (g. 19.00).

 

Przerwę od ostatnich meczów spędziliśmy bardzo pracowicie, dużo pracowaliśmy nad taktyką oglądając filmy z meczami Indykpolu AZS Olsztyn - mówi Paweł Gradowski, trener BBTS Bielsko-Biała. Do Olsztyna jedziemy już w piątek, w sobotę rano czeka nas rozruch w Hali Urania, gdzie wieczorem zagramy mecz. Od ostatniego meczu ligowego zagraliśmy 6 spotkań sparingowych a także wzięliśmy udział w Akademickich Mistrzostwach Śląska, gdzie drużyna reprezentuje AZS ATH Bielsko-Biała. Ten ostatni turniej wygraliśmy, dzięki czemu zdobyliśmy tytuł Akademickiego Mistrza Śląska. Niezależnie od wyniku sobotniego spotkania zapraszam wszystkich kibiców BBTS na rewanż, który odbędzie się w środę 29 marca w Hali pod Dębowcem - dodaje szkoleniowiec.

 

 

Zwycięzcy dwumeczów awansują do drugiej rundy play-off, w której będą walczyć (12 i 19 kwietnia) o dwa miejsca w turnieju finałowym o mistrzostwo Polski U-23, który odbędzie się 29–30 kwietnia w Arenie Legionowo.

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony