Młoda Liga: BBTS zagra z ZAKSĄ

Data publikacji: 2017-03-29, autor: Maciej Kaliciński

BBTS Bielsko-Biała zwyciężył w drugim meczu fazy play-off z Indykpolem AZS Olsztyn. Tym samym bielszczanie awansowali do dalszej fazy rozgrywek, gdzie zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

 

BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (22:25, 25:21, 25:18, 19:25, 15:12)
MVP: Mateusz Michalec
Statystyki

Galeria zdjęć

Skład BBTS: Grad, Piotrowski, Dorosz, Skotarek, Czerwiński, Skowroński oraz Marek (Libero), Woźniak, Gryc, Śnieżek, Michalec, Gromelski, Madej.

 

 

Mateusz Michalec: Zaczęliśmy ten mecz dość nerwowo, przegraliśmy pierwszego seta. Na treningach wyglądało wszystko bardzo dobrze a dzisiaj w meczu mieliśmy problemy ze skończeniem ataku czy przyjęciem zagrywki. Myślę, że po dalszych treningach będziemy w stanie powrócić do dobrej gry z końcówki rundy zasadniczej. Przed nami udział w kolejnym etapie Akademickich Mistrzostw Polski, zagramy w najbliższy weekend w Katowicah. Jako Mistrzowie Śląska na pewno mamy duże aspiracje by dojść co najmniej do finału. Potem czekają nas decydujące o wejściu do finału Młodej Ligi mecze z ZAKSĄ, myślę, że jeśli wrócimy do swojej normalnej dyspozycji to będziemy w stanie pokonać tego rywala i znaleźć się w finale.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony