Daniel Wolny

Daniel Wolny - II trener 

O sobie:

Z siatkówką po raz pierwszy zetknąłem się w szkole średniej, czyli dość późno jak na początek przygody (wcześniej dominowały w moim sportowym życiu zdecydowanie bardziej popularne w tamtym czasie dyscypliny: piłka nożna oraz hokej na lodzie). Moim nauczycielem Wychowania Fizycznego był trener piłki siatkowej i to on na zajęciach zauważył, że szybko "łapię" podstawowe elementy techniczne. Mimo początkowych wahań, ostatecznie zdecydowałem się dołączyć do drużyny i okazało się, że dość przypadkowo dyscyplina ta stała się jedną z ważniejszych części mojego życia (dzisiaj ciężko wyobrazić sobie, co byłoby, gdybym nie spotkał na swojej drodze trenera Marka Pociennika, którego serdecznie pozdrawiam).
W bielskim środowisku po raz pierwszy miałem okazję popracować w roku 2013, kiedy to pierwszą szansę otrzymałem od trenera Wojciecha Bućko. Po 4 latach pracy z młodzieżą, pojawiła się opcja poprowadzenia zespołu seniorskiego na poziomie 2 ligi, co było kolejnym krokiem naprzód. Po dwóch owocnych sezonach i kilku meczach w trzecim pojawiła się niespodziwana propozycja, by wstąpić w szeregi pierwszej drużyny, a jak wiadomo, takich okazji się nie przepuszcza. Dziś, w mojej opinii, tworzymy świetny monolit z genialną atmosferą wewnątrz BBTS. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność, dlatego bardzo się cieszę, że w Klubie postanowiono pozostawić mnie na stanowisku asystenta Trenera Harrego Brokkinga.

Na zakończenie chciałbym też dodać, że w moim trenerskim istnieniu na Podbeskidziu spory udział ma moja żona, w dwóch kluczowych kwestiach:
1. Po pierwsze to ona w dużym stopniu pomogła mi znaleźć się w środowisku po przeprowadzce do Bielska-Białej w 2012 roku. 2. Po drugie, Ela dźwiga wszelkie kwestie życiowe, gdy mąż "bawi się" na siatkarskim parkiecie????.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony