BBTS dla Neli

04.12.2015 15:17
Od tygodnia w Bielsku-Białej odbywają się licytacje oraz akcje mające na celu zebranie funduszy na operację 5-miesięcznej Neli. BBTS także przyłączył się do tej inicjatywy.

Przy okazji jutrzejszego meczu rezygnujemy z biletowania miejsc w sektorze Klubu Kibica. By wejść na sektor numer VI, wystarczy wrzucić pieniądze do puszki wolontariuszy, czekających przy wejściach do hali. Ze względu na to, iż liczba miejsc w sektorze jest ograniczona, wolontariusze z puszkami zostaną z nami przez cały mecz. Kibice w podzięce za datki zapraszają do malowania twarzy w barwy klubowe.

 

W niedzielę do Gemini Park Bielsko-Biała zapraszamy na kolejną odsłonę akcji dla Neli. Bielskie mamy zapraszają do udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej wraz z wizażem. Między godzinami 13:00 a 15:00 pojawią się tam także nasi siatkarze. Będzie to okazja, by zrobić sobie z nimi profesjonalną fotografię, zebrać autografy czy choćby porozmawiać. Warto zajrzeć także na stoisko z wyrobami hand-made i choinkowymi pierniczkami.

 

Niezależnie od wydarzeń, na które serdecznie zapraszamy, można także licytować dla Neli atrakcyjne przedmioty. Wśród nich siatkarskie atrakcje, m.in. koszulkę z autografami siatkarzy BBTS-u. Licytacje odbywają się tutaj.

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony