Pomagamy - nie wypada inaczej!

10.04.2015 20:58
Nasz klub bardzo angażuje się w działania na rzecz społeczności lokalnej, w związku z czym z ogromnym entuzjazmem przyłączyliśmy się do akcji charytatywnej organizowanej pod hasłem „Nie wypada nie pomagać”.

Pomysłodawczynią akcji charytatywnej, mającej na celu zbiórkę funduszy na zakup łóżek dla rodziców małych pacjentów Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, jest Monika Jaskólska, właścicielka marki J.Fryderyk – sponsora naszego klubu. Sytuacja finansowa szpitala nie pozwala na sfinansowanie takiego przedsięwzięcia z jego własnych środków. Już 24 kwietnia 2015 roku odbędzie się bal charytatywny, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na ten cel. 

 

 

Prócz tego w akcję włączyć się można poprzez licytacje. Na licytacje przekazaliśmy dwie repliki koszulek meczowych BBTS-u w rozmiarach dziecięcych (104 cm). Koszulki z nazwiskami GRUSZKA oraz FERENS opatrzone są oryginalnymi autografami trenera i zawodnika naszego klubu. Licytować można poprzez stronę wydarzenia na Facebooku: tutaj (aukcja numer 46).

 

W ramach akcji licytować można także kolację z trenerem BBTS-u, Piotrem Gruszką. Obecna wartość takiego spotkania to 850 zł (aukcja numer 9). Zakończyła się natomiast licytacja oryginalnej meczowej koszulki naszego kapitana, Grzegorza Pilarza. Dzięki Grzegorzowi do puli akcji charytatywnej trafiło 370 zł.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony