W roli sędziów

07.05.2015 11:45
We wtorek, 5 maja w Szkole Podstawowej nr 9 w Bielsku-Białej odbył się turniej w mini-siatkówce dziewcząt, a siatkarze BBTS-u wcielili się w rolę sędziów.

Na specjalne zaproszenie do Szkoły Podstawowej nr 9 przy ulicy Pisłudskiego wybrało się czterech zawodników BBTS – Grzegorz Pilarz , Bartłomiej Neroj, Michał Błoński oraz Michał Dębiec, którzy wcielili się w rolę sędziów turnieju mini-siatkówki dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział gospodynie, a także zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 10.

Turniej przy ulicy Piłsudskiego rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10, która wygrała dwa pojedynki. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna gospodyń, które w decydującym pojedynku  pokonały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Po zakończeniu zmagań sportowych zawodnicy BBTS-u wręczyli pamiątkowe dyplomy i puchary, z kolei uczniowie mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z siatkarzami, którzy na co dzień występują w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała