Wsparcie wolontariuszki

Tytuł jest przewrotny, gdyż to wolontariusze są osobami, które poświęcają swój wolny czas, aby poprzez ochotniczą pracę wesprzeć cenne inicjatywy. Bywa jednak i tak, że to oni znajdują się w trudnych sytuacjach.

 

 

Tak też jest i tym razem.Klaudia Piwowarczyk jest z nami od 2013 roku. Jako wolontariuszka obsługi pomaga pracownikom klubu w przygotowaniach do meczu, a także niezbędnych w trakcie spotkania działaniach. Pomoc Klaudii jest nieoceniona. Jej pasją jest też fotografia sportowa: przygotowuje fotorelacje ze spotkań naszych siatkarzy, uczestnicząc zarówno w meczach domowych, jak i części wyjazdowych. Klaudia w tym sezonie była obecna m.in. w Rzeszowie, Kędzierzynie-Koźlu oraz Kielcach, kibicując naszym siatkarzom w dobrych i złych chwilach. Owocem tej obecności jest nie tylko dostępna po każdym meczu galeria zdjęć, ale także kalendarz ścienny przygotowany przez nasz klub na rok 2016 ze zdjęciami autorstwa Klaudii.

 

W poniedziałek, 11 stycznia krakowskie mieszkanie, które Klaudia dzieli z koleżankami, zostało okradzione. Złodzieje wynieśli sprzęt komputerowy, a także fotograficzny (aparat oraz obiektywy). Jednym z marzeń Klaudii było uczestnictwo w roli fotoreportera w mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. Przed nią także kolejne mecze BBTS-u w dalszej części sezonu ligowego. Kradzież ta mogłaby je zniweczyć. Niezależnie od powiadomienia policji, natychmiast zareagowała jednak społeczność internetowa.

 

Na portalach społecznościowych rozpowszechniana jest informacja, by każdy, kto natknął się na podejrzany sprzęt na aukcjach internetowych (aparat Canon 50d i obiektywy 55-250, 18-55), przekazywał taką informację. Przyjaciele Klaudii rozpoczęli również inicjatywę odkupienia jej sprzętu. Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku tutaj >>

 

Wszyscy wiemy, że dziewczyny nigdy nikomu nie odmówiły pomocy. W miniony weekend przez trzy dni poświęcały swój wolny czas, by wspomóc imprezy organizowane przy okazji 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiemy, że w życiu każdy dobry gest powraca ze zdwojoną siłą. Wiemy, że tak stanie się i tym razem.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony