Z wizytą w Tychach

29.04.2015 15:04
29 kwietnia nasz trener, zawodnicy oraz fizjoterapeuta odwiedzili Zespół Szkół nr 5 w Tychach. Impreza zorganizowana w ramach cyklu spotkań z ludźmi sportu z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Pro-Europa”, dyrekcji Zespołu Szkół nr 5 w Tychach oraz firmy RADEA była odpowiedzią na rosnącą popularność siatkówki w naszym kraju.

W imprezie udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół nr 5, tyskich gimnazjów oraz Gimnazjum nr 2 w Lędzinach. Hasłem przewodnim spotkania było „Siatkówka moim sposobem na życie”.

Pierwszą część spotkania stanowiła prelekcja na szkolnej auli. Podczas rozmowy z uczniami trener Gruszka opowiadał o swojej karierze zawodniczej i doświadczeniach reprezentacyjnych. Młodzież kierowała pytania dotyczące profesjonalnego uprawiania sportu również do obecnych na spotkaniu siatkarzy BBTS-u: Sergieja Kapelusa i Kamila Kwasowskiego. Na koniec Piotr Gruszka w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”, zaapelował do młodych ludzi o czynne uprawianie sportu jako formy rekreacji, która jest podstawą zachowania zdrowia
i sprawności ruchowej.

Drugą częścią spotkania był trening prowadzony przez trenera Gruszkę, Sergieja Kapelusa i Kamila Kwasowskiego, w którym udział wzięły zawodniczki ze Szkolnego Ośrodka Siatkarskiego.

Zdjęcia z imprezy dostępne są na Fanpage’u BBTS-u.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony